KUR? CIK? KĀ?

Dalības maksa un dalībnieku reģistrēšana*

Dalības maksa 3 dienu meistarklasē, iekļaujot ēdināšanu  - 100,00 EUR. Avansa maksājums 2 nedēļas pirms meistarklases - 60,00 EUR. 

Meistarklašu "Uzcērt savu namu pats", "Šļutes vīru jam session", "Lubu vīru jam session" dalībniekiem dalības maksa 80,00 EUR (avansa maksājums 60,00 EUR)

Par meistarklašu norises laikiem zvaniet meistaram Oskaram (26297885).

Maksājumu lūdzam veikt uz biedrības "Kulturys studeja Speiga" kontu ar norādi "vārds uzvārds dalības maksa meistarklasē". Ja nepieciešams rēķins par dalības maksu, lūdzu norādiet to pieteikšanās anketā, kā arī varat sūtīt rēķina pieprasījumu uz e-pastu: studejaspeiga (at) gmail (.)com

*Meistarklases organizēšanai netiek piesaistīti fondu, eiropas vai citādi "līdzekļi". Tādejādi organizatoriskie un materiālu izdevumi tiek segti no Jūsu dalības maksām.

Meistarklases norises vieta 


Meistarklase norisinās Daugavpils novada Ambeļu pagasta Putānos, saimniecībā Ganeni. Uz ceļa Višķi-Aglona (5 km no Višķiem un 14 km no Aglonas). Norādes nokļūšanai ar sabiedrisko transportu skatīt šeit.          

Sadzīve, nakšņošana, ēdināšana

Nakšņošanai piedāvājam apmesties salmu mājā un "siena hotelī", nepieciešami matracīši, guļammaisi, pretodu līdzekļi. Lielāka dalībnieku skaita gadījumā jārēķinās ar gulēšanu teltīs.

Nelielā attālumā ir vairāki viesu nami, kuros arī var meklēt naktsmājas:

Atpūtas vieta "Višķezers"

Viesu nams "Mežinieku mājas"
 
Ēdināšana iekļauta dalības maksā. Īpaša veģetāra diēta netiks nodrošināta. Brokastīs paredzētas pārslas vai putra un maize ar piedevām, kā arī tēja un kafija. Pusdienās un vakariņās paredzēts viens ēdiens (biezzupa un putra) ar gaļu, kā arī maize ar piedevām un nezāļu salātiem.

Iespēja līdzņemt ģimenes locekļus: Iepriekš vienojoties ar organizētājiem iespējams līdzi ņemt ģimenes locekļus. Šajā gadījumā dalībai pie kopgalda jāpiemaksā 5 eiro dienā par katru personu vecāku par 15 gadiem.