Kontakti

Sazināties ar meistaru Oskaru:

Tālrunis: 2629 7885
E-pasts: farenheits69 (at) gmail (.) com
Adrese: Ganeni, Putāni, Ambeļu pagasts, Daugavpils novads, LV5438

Informācijai:

Nesteidzīgai saziņai var izmantot zemāk esošo formu, tomēr var gadīties, ka neatbildam ilgāku laiku! Steidzamiem jautājumiem izmantojiet šeit minētos tiešos kontaktus nevis ziņojumu formu...

Skaidu Meistars Oskars Mežnieks ir Rīgā dzimis un audzis Grīziņkalna pašpuika. Bet latgaliskās saknes, dabas skaistums un varenība nekad nav devuši miera. Katru vasaru laukos pie radiem, līdz 35 gadu vecumā uzsmaida veiksme- iepazīstas ar Latgaļu meiteni, kuras sapnis arī ir dzīvot laukos. Jau 11 gadus Oskars ir Saimnieks nelielam zemes un meža- krūmu pleķītim Ambeļu pagastā. Un ko zinātkārs vīrs dara ticis brīvā dabā ? Pareizi- interesējas un pilnveidojas. Oskars izlēmis iet jumta skaidu Meistara ceļu. Daļēji tam ir pragmātisks motīvs: paša saimniecībai arī vajag skaidu jumtus. Visus ! Ceļš no pirmajiem aprēķiniem, skaidu ēveles pirkšanas un restaurācijas līdz meistarklasēm skaidu plēšanā, klāšanā un starptautiskajai atzinībai ir neliela romāna vērts. Bet ko dara cilvēks, zināšanas un iemaņas saņēmies ? Arī pareizi- viņš sāk ar tām dalīties ! Oskars regulāri rīko meistarklases skaidu plēšanā, vienmēr ir gatavs sniegt konsultāciju caur elektroniskajiem saziņas līdzekļiem vai aizbraukt ciemos ''drusku pašancēt''. Ar ideju ''Skaidu Meistarklase non-stop'' Oskars ir uzvarējis konkursā ''Biznesa Ekspresis'' 2017. gadā. Līdz ar skaidu jumtu augošo popularitāti (eko brends taču!), ir atnākusi arī starptautiskā atzinība - ir aizvadīta starptautiska Meistarklase Garpenbergā (Dālarna, Zviedrijā). Meistars Oskars neuzskata, ka viņa skaidu klāšanas stils ir vienīgais un pareizais. Viņš pastāvīgi mācās, tiekas ar skaidu ''klapēšanas'' Vecmeistariem un studē dažādas skaidu jumtu uzklāšanas tehnoloģijas no dažādām Pasaules malām. Lai kā izsakās pats, viņam būtu ''miljons atbilžu uz katru no jūsu jautājumiem''.

Jautājumi?

Raksti, ja vēlies uzzināt ko vairāk par skaidu jumtu klāšanu vai meistarklasēm. Raksti, ja vēlies likt skaidu jumtu pats vai aicināt palīgā mūs. Nepieciešamas skaidas? Varbūt vēlies apciemot mūsu saimniecību? 

Sazinies ar mums: